ما تحت عنوان یک مجموعه صنعتی، مسئولیتهای اجتماعی خود را انجام داده ، محصولات و خدمات نوآورانه ای ارائه می دهیم و ارزش هایی اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی ایجاد می کنیم.

استراتژی

شرکت قطعات فلزی زنجان خودرو، استراتژی مشخصی را مبنای کار خود قرار داده است که شامل تامین قطعات و سیستم های با کیفیت و مطمئن ، جهت بر آورده کردن نیازهای صنایع کشور بوده ، بطوریکه از کلیه فرصتهای موجود جهت نفوذ به بازارهای صادراتی خارجی استفاده گردد.
تولید کالای با کیفیت ، اخذ گواهینامه های معتبر ، همکاري‌هاي فنی و بهره‌گیري از تکنولوژي‌هاي روز دنیا از شرکت‌هاي صاحب‌نام جهانی ، و انتقال دانش به داخل کشور از دیگر استراتژیهای شرکت می باشد. استراتژی تکنولوژی ، مجموعه ای از تصمیم ها است که در ارتباط با سرمایه گذاری ، تحقیق و توسعه ، بهره برداری از تکنولوژی ،خدمات و فرآیند اتخاذ می گردد
از دیگر استراتژیهای شرکت ، توجه به اصل کار تیمی و ایجاد و حفظ ساختارهاي منعطف، چابک و متعالی مبتنی بر محور دانایی و ایجاد مشوق هایی برای کارکنان بوده تا جهت بررسی مسائل مهمی که در آینده برای سازمان پیش می آید انگیزه داشته و برآن تمرکز کنند تا عملکرد سازمان به صورت روز افزون بهتر شود. منظور از ایجاد مزیت رقابتی ، کارایی ، کیفیت ، نوآوری و پاسخگویی به نیازهای مشتریان می باشد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

چشم انداز

کسب جایگاه یکی از سه شرکت برتر ارائه دهنده خدمات پرسکاری و مونتاژ ، با کیفیت جهانی در کشور

 

ماموریت

ماموریت شرکت قطعات فلزی زنجان خودرو ، تولید قطعات و مجموعه های فلزی در صنایع مختلف خصوصا در صنعت خودرو سازی می باشد که با اتکا به نیروی انسانی توانا ، به کارگیری برترین تکنولوژی های جهانی ، رعایت استانداردهای ایمنی و زیست محیطی ضمن ایجاد مزیت رقابتی در بازارهای داخلی حقوق ذینفعان را تامین می نماید.

Mission

ارزش هاي سازماني

خلق ارزش برای ذینفعان
توسعه خلاقیت و نوآوری با تکیه بر شایستگی های ممتاز ناشی از دانش بومی شده منابع انسانی شرکت
همفکری و کار تیمی در راستای هم افزایی سازمانی
تلاش هدفمند و مستمر در راستای دستیابی به اهداف مشترک و متعالی سازمان
ایجاد تصویر مثبت و پایدار در رضایت مشتری

فارسی